• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BLB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BLB. Jeżeli chcesz otworzyć plik BLB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BLB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blob Format N/A

Co to jest plik BLB?

Zbieranie danych przechowywanych w formacie binarnym, zwanych "Binarnym Obiektem Dużym" lub "BLOB". używane przez różne programy bazy danych do przechowywania dużych ilości danych. Często używany jako typ danych dla pól bazy danych zawierających obrazy lub inne dane multimedialne.

Pliki blob są również używane do przesyłania dużej ilości danych z jednej bazy danych do innej. Proces ten jest czasami określany jako "blobbing" danych do innej bazy danych.

Jak otworzyć plik BLB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BLB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BLB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BLB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BLB

Inne problemy z plikiem BLB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BLB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BLB:

  • plik BLB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BLB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BLB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik