• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Backup Plus Backup Format N/A

Co to jest plik BKUP?

Ogólny plik kopii zapasowej używany przez różne programy i skrypty do tworzenia kopii zapasowych. Może być kopię zapasową ważnych plików danych lub innych plików, takich jak dzienniki. Służy do przywracania oryginalnych plików w przypadku nieoczekiwanego zdarzenia.

Przykładowe wykorzystanie plików BKUP to cPanel i WHM, oprogramowanie do zarządzania serwerami internetowymi, które wykorzystuje pliki BKUP do dzienników ruchu serwera Awstats.

Jak otworzyć plik BKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BKUP

Inne problemy z plikiem BKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BKUP:

  • plik BKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik