• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BKK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BKK. Jeżeli chcesz otworzyć plik BKK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BKK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BookBuddi EBook Format BookBuddi

Co to jest plik BKK?

Elektroniczny format książki, który można odczytywać za pomocą narzędzia Microsoft Text to Speech Agent. Może zawierać wiele stron i może zawierać obrazy, a także tekst. Podczas czytania tekstu bieżąca sekcja jest podświetlona, ​​a każda strona jest automatycznie włączana.

Jak otworzyć plik BKK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BKK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BKK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BKK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BKK

Inne problemy z plikiem BKK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BKK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BKK:

  • plik BKK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BKK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BKK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik