• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Print Shop Business Card Format Broderbund

Co to jest plik BIZ?

Projekt wizytówki stworzony przy użyciu jednego z programów do tworzenia kart Borderbund. Może zawierać tekst i obrazy. Często zbudowany z szablonu można też tworzyć z niestandardowego projektu.

Pliki BIZ utworzone przez American Greetings CreateACard, które zostały zastąpione przez Broderbund PrintMaster.

Jak otworzyć plik BIZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIZ

Inne problemy z plikiem BIZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIZ:

  • plik BIZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik