• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Civilization III Scenario Format Take-Two Interactive Software

Co to jest plik BIX?

Plik gry stworzony przez "Sid Meier Civilization III" (Civ3), gra strategiczna budowania imperium. Może być zapisaną grą lub scenariuszem opisującym światowe warunki, w których gracz gra przeciwko innym imperium.

Pliki BIX są używane przez Civilization III: Play the World, wielojęzyczny dodatek do Civ3. Są one używane przez wersję 11.0 i późniejsze rozszerzenia.

Jak otworzyć plik BIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIX

Inne problemy z plikiem BIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIX:

  • plik BIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik