• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BITPIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BITPIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BITPIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BITPIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BitPim Configuration Format BitPim

Co to jest plik BITPIM?

Plik używany przez program BitPim, program służący do przeglądania i zmieniania danych na telefonach Samsung, Sanyo i innych telefonach komórkowych. Zapisano w formacie zwykłego tekstu i zawiera informacje o telefonie oraz dane w telefonie.

Pliki BITPIM są zapisywane na komputerze lokalnym w katalogu danych zawierającym pliki i foldery reprezentujące książki telefoniczne, kalendarz, tapety, dzwonki i inne pliki w telefonie komórkowym. Możesz mieć wiele katalogów danych dla różnych telefonów.

Jak otworzyć plik BITPIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BITPIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BITPIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BITPIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BITPIM

Inne problemy z plikiem BITPIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BITPIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BITPIM:

  • plik BITPIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BITPIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BITPIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik