• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bytessence InstallMaker Project Format Bytessence

Co to jest plik BIM?

Plik projektu instalacji utworzony przez Bytessence InstallMaker, program służący do tworzenia instalatorów Windows. Zapewnia informacje o produkcie, wymagania dotyczące instalacji, informacje o dezinstalatorze, opcje kompresji plików instalacyjnych oraz wygląd i wygląd interfejsu użytkownika instalatora. Również przechowuje odwołania do plików, które zostaną wbudowane w ostatni plik instalatora.

Bytessence InstallMaker to darmowy program, który umożliwia programistom tworzenie plików instalatora aplikacji, które prowadzą użytkowników do procesu instalacji systemu Windows.

Jak otworzyć plik BIM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIM

Inne problemy z plikiem BIM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIM:

  • plik BIM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik