• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Electronic Arts Game Resource Package Format Electronic Arts

Co to jest plik BIG?

Format danych gier używany przez gry wideo Electronic Arts (EA). Zawiera poszczególne aktywa używane przez grę i zipowane, aby zaoszczędzić miejsce. Podobny do pliku .ELF, ale zmodyfikowany i zapisany w zastrzeżonym formacie EA. Może być importowany jako plik MOD do niektórych gier, aby zmienić gameplay.

Jak otworzyć plik BIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIG

Inne problemy z plikiem BIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIG:

  • plik BIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik