• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Civilization III Game Scenario Format Take-Two Interactive Software

Co to jest plik BIC?

Plik gry używany przez "Sid Meier Civilization III (Civ3), gra strategiczna zbudowana w oparciu o imperium. Zawiera informacje na temat scenariusza gry lub zapisanej gry. Umieszcza gracza w wirtualnym świecie, aby rozwijać swoje imperium przeciwko innym imperium.

Jak otworzyć plik BIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIC

Inne problemy z plikiem BIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIC:

  • plik BIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik