• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BIBTEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BIBTEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BIBTEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BIBTEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BibTeX Document Sublime HQ Pty Ltd

Co to jest plik BIBTEX?

Dokument zawierający informacje w formacie BibTeX. Zawiera jeden lub więcej odnośników i umożliwia bibliotekę przeszukiwanie i publikowanie przy użyciu standardowych poleceń.

Pliki BibTeX mogą zawierać bibliografie książek, artykułów, dokumentów badawczych, raportów technicznych itp. Informacje zawarte w pliku zawierają nazwę autora, tytuł, czasopismo, tom, rok wydania, liczbę stron i notatki.

Plik BIBTEX nie jest tak popularny, jak plik .BIB.

Jak otworzyć plik BIBTEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BIBTEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BIBTEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BIBTEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BIBTEX

Inne problemy z plikiem BIBTEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BIBTEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BIBTEX:

  • plik BIBTEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BIBTEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BIBTEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik