• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BHO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BHO. Jeżeli chcesz otworzyć plik BHO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BHO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Behold Settings Format Louis Kessler

Co to jest plik BHO?

Plik utworzony przez Behold, program służący do przeglądania danych genealogicznych. Odnośniki plików GEDCOM (.GED) i określają informacje o formatowaniu wyświetlania genealogii i genealogii. Używane do prezentowania drzew genealogicznych i innych genealogii na różne sposoby.

Pliki BHO można otwierać i edytować za pomocą Kreatów, ale można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu, ponieważ są zapisywane w formacie zwykłego tekstu.

Jak otworzyć plik BHO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BHO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BHO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BHO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BHO

Inne problemy z plikiem BHO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BHO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BHO:

  • plik BHO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BHO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BHO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik