• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BGZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BGZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik BGZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BGZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blood Frontier Map Format Wouter van Oortmerssen

Co to jest plik BGZ?

Plik mapy gry używany przez Blood Frontier, pierwszoplanową grę strzelców (FPS) opracowaną wcześniej jako Red Eclipse. Zawiera dane dotyczące poziomu gry, na przykład definicji terenu, punktów trasy, broni i innych ustawień mapy. Może być używany do przechowywania map pojedynczych i multiplayerowych.

Pliki BGZ są podobne do formatu mapy .MPZ programu Red Eclipse i można je załadować w programie Red Eclipse. Jednak nie wszystkie pliki MPZ mogą być użyte w Blood Frontier ze względu na nowsze rozszerzenia do formatu pliku MPZ. Zarówno pliki BGZ, jak i MPZ używają kompresji GZip.

Blood Frontier i Red Eclipse zostały opracowane z silnikiem gier Cube 2.

Zakończył się projekt Blood Frontier. Oprogramowanie nigdy nie osiągnęło oficjalnej wersji.

Jak otworzyć plik BGZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BGZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BGZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BGZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BGZ

Inne problemy z plikiem BGZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BGZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BGZ:

  • plik BGZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BGZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BGZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik