• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BGT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BGT. Jeżeli chcesz otworzyć plik BGT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BGT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Graphic Accounts Account Data Format FKJ Software

Co to jest plik BGT?

Zawiera informacje o budżecie wykorzystywane przez konta graficzne, program do budżetowania osobistego. Może być wizualizowany za pomocą wykresów, tabel i wykresów. Wykorzystywane do osobistego zarządzania finansami i planowania finansowego.

Pliki BGT są często otwierane wraz z odpowiednim kontem (.ACC).

Jak otworzyć plik BGT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BGT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BGT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BGT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BGT

Inne problemy z plikiem BGT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BGT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BGT:

  • plik BGT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BGT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BGT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik