• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik BGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BGInfo Configuration Format Microsoft

Co to jest plik BGI?

Plik preferencji dla BgInfo, narzędzia do śledzenia informacji o konfiguracji komputera. Zapisuje ustawienia niestandardowe wybrane przez użytkownika w BgInfo.

Aby BGInfo mógł używać pliku konfiguracyjnego BGI zamiast domyślnej konfiguracji (przechowywanej w rejestrze), w wierszu polecenia musi zostać podana nazwa pliku. IE "BGInfo MyConfig.Bgi".

Więcej informacji o BgInfo jest dostępny na stronie TechNet BgInfo firmy Microsoft.

BgInfo został opracowany przez Sysinternals, który został przejęty przez firmę Microsoft w lipcu 2006 roku.

Jak otworzyć plik BGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BGI

Inne problemy z plikiem BGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BGI:

  • plik BGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik