• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bitware BitFax Format Cheyenne

Co to jest plik BFX?

Faks stworzony przez Bitware, popularny cyfrowy program faksowy sprzedawany przez Cheyenne. Zawiera cyfrowy faks, który może być wysłany za pośrednictwem modemu. Mogą być konwertowane na pliki .PDF lub .JPEG przy użyciu różnych programów.

Bitware był często pakowany z zakupami modemu komputerowego. Nie jest już obsługiwane.

Jak otworzyć plik BFX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFX

Inne problemy z plikiem BFX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFX:

  • plik BFX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik