• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SmartWare Backup Sort Definition Format Bugbear Entertainment

Co to jest plik BFS?

Plik BFS jest plikiem danych wykorzystywanym przez gry wideo stołowe FlatOut. Zawiera różne typy danych gry, takie jak modele samochodów i tory wyścigowe. Pliki BFS są często używane do modyfikowania lub modyfikowania zawartości gry.

Pliki BFS można rozpakować przy użyciu narzędzi, takich jak BFS2Unpacker i bfsunpack. Seria FlatOut obejmuje FlatOut, FlatOut 2 i FlatOut: Ultimate Carnage.

Jak otworzyć plik BFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFS

Inne problemy z plikiem BFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFS:

  • plik BFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik