• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AIX Backup Format IBM

Co to jest plik BFF?

Plik kopii zapasowej utworzony przez AIX "backup" - narzędzie służące do tworzenia kopii zapasowych na komputerach IBM AIX. Zawiera archiwum plików, które można przywrócić przy użyciu narzędzia "przywracanie" systemu AIX. Przechowywany w formacie podobnym do archiwów .TAR.

Pliki BFF są używane do tworzenia kopii zapasowych danych, a także do tworzenia pakietów dystrybucyjnych oprogramowania.

Jak otworzyć plik BFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BFF

Inne problemy z plikiem BFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BFF:

  • plik BFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik