• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Beyond Good & Evil Game Archive Format Cryo Interactive Entertainment

Co to jest plik BF?

Format archiwum gier używany przez gry opracowane przez firmę Cryo Interactive Entertainment. Zawiera dane z gry, takie jak obiekty, mapy, dźwięki i muzykę w jednym archiwum.

Microïds nabył firmę Cryo Interactive w 2008 roku, ale kilka gier Microðds nadal stosuje format CryoBF. Następujące gry wykorzystują pliki BF do przechowywania danych o grach: Nostradamus: Ostatniej Przepowiedni: Najlepsza Przygoda Puzzle Przybicie: Treasure Island Powrót do Tajemnicza Wyspa Powrót do Tajemniczej Wyspy 2: Minas Fate Tajemnica Nautilusa Dracula 3: Ścieżka Pliki Dragon BF są odsyłane przez gry powyżej i nie mają być otwierane ręcznie. Zawartość pliku BF można jednak wyodrębnić przy użyciu programu rozpakowywania, takiego jak Unpakke.

Jak otworzyć plik BF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BF

Inne problemy z plikiem BF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BF:

  • plik BF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik