• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BEAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BEAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik BEAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BEAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bean Document Format Bean

Co to jest plik BEAN?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony za pomocą Bean, darmowego edytora tekstu dla systemu Mac OS X napędzanego tym samym silnikiem co Apple Text Edit. Obsługuje liczbę słów, stylów tekstu, grafiki i niestandardowych ustawień marginesów.

Pliki BEAN używają tego samego formatu, co pliki w formacie RTFF (Rich Text Format Directory).

Jak otworzyć plik BEAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BEAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BEAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BEAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BEAN

Inne problemy z plikiem BEAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BEAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BEAN:

  • plik BEAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BEAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BEAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik