• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDT3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDT3. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDT3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDT3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BEEDOCS Timeline 3D Timeline Document Format BEEDOCS

Co to jest plik BDT3?

Dokument utworzony przez BEEDOCS Timeline 3D wersja 3, aplikacja służąca do tworzenia interaktywnych trójwymiarowych terminów 3D. Sklepy historyczne, z których każdy jest mapowany na osi czasu. Mogą zawierać zdjęcia, daty, dźwięki, wideo, notatki i inne informacje o wydarzeniach. Może być udostępniany w sieci Web, za pośrednictwem iTunes lub wideo YouTube lub jako wkład w prezentację Keynote firmy Apple.

Wersja 2 Timeline 3D używa rozszerzenia .BDT2.

Jak otworzyć plik BDT3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDT3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDT3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDT3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDT3

Inne problemy z plikiem BDT3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDT3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDT3:

  • plik BDT3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDT3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDT3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik