• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Publisher Border Format Microsoft

Co to jest plik BDR?

Treść raportu o niedostarczeniu wiadomości e-mail (NDR). Zawiera informacje o tym, dlaczego wiadomość e-mail nie została dostarczona. Zawiera kod błędu, nadawca wiadomości i odbiorców wiadomości.

Pliki BDR są przechowywane w folderze Badmail razem z plikami .BAD i .BDP.

Jak otworzyć plik BDR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDR

Inne problemy z plikiem BDR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDR:

  • plik BDR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik