• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Chrome Dictionary Format Google

Co to jest plik BDIC?

Plik BDIC to plik słownika używany przez Google Chrome, przeglądarkę internetową opracowaną przez firmę Google. Zawiera słownik słów używanych przez moduł sprawdzania pisowni Chrome do identyfikowania błędnie napisanych słów. Pliki BDIC można używać do sprawdzania pisowni różnych języków.

W systemie Windows XP słownik Chrome jest przechowywany w folderze C: Documents and Settings [nazwa_użytkownika] Local SettingsApplication DataGoogleChromeApplication Słowniki.

W systemie Windows Vista i Windows 7 plik słownika Chrome jest przechowywany w C: Użytkownicy [nazwa_użytkownika] AppDataLocalGoogleChromeApplicationDictionaries.

Plik słownika języka angielskiego w języku angielskim o nazwie en-US-1-2.Bdic.

Jak otworzyć plik BDIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDIC

Inne problemy z plikiem BDIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDIC:

  • plik BDIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik