• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bdiff Bupdate Binary Update Format Adobe Systems

Co to jest plik BDF?

Format czcionki opartej na systemie ASCII używany w systemach Macintosh i Windows. Zapewnia czcionki ekranu Adobe jako dane czytelne dla ludzi. Musi być umieszczony w folderze Fonts system w celu rozpoznania przez aplikacje.

Pliki BDF są odczytywane przez programy, które uzyskują dostęp do czcionek systemowych.

Jak otworzyć plik BDF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDF

Inne problemy z plikiem BDF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDF:

  • plik BDF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik