• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CARA Sound Radiation Data Format CARA

Co to jest plik BDD?

Zawiera informacje o promieniowaniu dźwiękowym wymagane do tworzenia obliczeń akustycznych pomieszczenia. Wykorzystywany przez oprogramowanie CARA (Computer Aided Room Acoustics) do symulacji charakterystyk słuchowych pokoju lub innego typu przestrzeni. Zapisano wraz z plikiem .BOX podczas tworzenia niestandardowego modelu głośnika CARA.

Jak otworzyć plik BDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDD

Inne problemy z plikiem BDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDD:

  • plik BDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik