• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lingvo Dictionary Format Babylon

Co to jest plik BDC?

Plik słownika używany przez Babylon, narzędzie tłumaczenia online. Zawiera terminy i definicje dla określonego języka, takiego jak słownik Oxford English. Służy do wyszukiwania i wyszukiwania definicji słów w Babilonie.

Jak otworzyć plik BDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDC

Inne problemy z plikiem BDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDC:

  • plik BDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik