• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik BDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Works Database Backup Format Microsoft

Co to jest plik BDB?

Kopia zapasowa bazy danych (plik .WDB) utworzona za pomocą programu MS Works. Wywoływane automatycznie przez Microsoft Works jako kopia zapasowa w przypadku, gdy oryginalny plik bazy danych zostanie uszkodzony.

Rozszerzenie pliku kopii zapasowej może wymagać zmiany z ".Bdb" na ".Wdb" w celu prawidłowego otwarcia.

Microsoft Works został przerwany i nie jest już dostępny.

Jak otworzyć plik BDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BDB

Inne problemy z plikiem BDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BDB:

  • plik BDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik