• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Boland Calibration Settings Format Boland

Co to jest plik BCS?

Plik ustawień używany do monitorów LCD firmy Boland. Zawiera ustawienia kalibracji, które ustawiają parametry wyświetlania wyświetlacza. Można go otworzyć za pomocą narzędzia ControllerUtility.Exe firmy Boland i edytować w dowolnym edytorze tekstowym.

Jak otworzyć plik BCS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCS

Inne problemy z plikiem BCS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCS:

  • plik BCS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik