• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Borland C++ Makefile Borland

Co to jest plik BCP?

Makefile programu narzędziowego, opisujące pliki, zależności i zasady tworzenia aplikacji C ++. Używany w narzędziach programistycznych Borland C / C ++ przed C ++ Builder. Utworzone dla programów 16-bitowych, ale również przez 32-bitowe programy.

Jak otworzyć plik BCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCP

Inne problemy z plikiem BCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCP:

  • plik BCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik