• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCMX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCMX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCMX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCMX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Outlook Business Contact Manager Customization Format Microsoft

Co to jest plik BCMX?

Archiwizuje niestandardowe dane z pól zdefiniowanych przez użytkownika w pliku menedżera kontaktów programu Outlook Business (.BCM). Można je importować tylko przez właściciela bazy danych lub administratora komputera, w którym przechowywana jest baza danych.

Dane BCMX mogą być importowane przy użyciu Kreatora importu i eksportu danych biznesowych dołączonego do programu MS Outlook.

Jak otworzyć plik BCMX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCMX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCMX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCMX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCMX

Inne problemy z plikiem BCMX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCMX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCMX:

  • plik BCMX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCMX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCMX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik