• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Business Contact Manager Format Microsoft

Co to jest plik BCM?

Zapisuje dane z programu Business Contact Manager for Outlook. Zawiera konta, kontakty biznesowe, projekty i możliwości biznesowe. Ponadto przechowuje historię komunikacji z poprzednich wersji programu Business Contact Manager for Outlook.

Pliki BCM mogą również zawierać kontakty z usługami marketingu kontaktowego Business Contact Manager z programu Outlook 2007 i Microsoft Sales Leads z poprzednich wersji programu Business Contact Manager for Outlook.

Program Microsoft Office Outlook może importować pliki BCM przy użyciu Kreatora importu danych biznesowych. Możesz zaimportować wszystkie rekordy lub wybrać poszczególne rekordy, które chcesz zaimportować.

Jak otworzyć plik BCM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCM

Inne problemy z plikiem BCM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCM:

  • plik BCM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku BCM
BCM do CSV