• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCKP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCKP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCKP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCKP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ad-Aware Quarantined Format Lavasoft

Co to jest plik BCKP?

Archiwum niebezpiecznych lub wątpliwych plików wykrytych przez program Ad-Aware, program ochrony przed złośliwym oprogramowaniem komputerów i sieci. Zbiera możliwe złośliwe pliki i kwarantannie je w bezpieczne miejsce. Utworzono podczas procesu automatycznego kwarantanny.

Pliki BCKP są zazwyczaj nazwane "[datą] [czas] .Bckp", gdzie datę i datę datę [czas] to czas utworzenia pliku.

Jak otworzyć plik BCKP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCKP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCKP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCKP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCKP

Inne problemy z plikiem BCKP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCKP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCKP:

  • plik BCKP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCKP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCKP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik