• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BCF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BCF. Jeżeli chcesz otworzyć plik BCF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BCF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Business Card Designer Pro Business Card Design Format Belltech Systems

Co to jest plik BCF?

Projektowanie wizytówek utworzonych za pomocą programu Business Card Designer Pro, programu do tworzenia niestandardowych wizytówek. Może być zbudowany z szablonu lub utworzony od podstaw. Mogą zawierać obrazy rastrowe, kształty i teksty.

Pliki BCF można sformatować w różnych rozmiarach wizytówek i kartach, w tym Avery, Sigel, DECAdry, Herma i Formtec.

Jak otworzyć plik BCF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BCF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BCF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BCF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BCF

Inne problemy z plikiem BCF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BCF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BCF:

  • plik BCF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BCF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BCF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik