• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BBCD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BBCD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BBCD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BBCD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BobCAD-CAM Document BobCAD-CAM

Co to jest plik BBCD?

Dokument CAD stworzony przez BobCAD-CAM, aplikacja do projektowania CAD dla systemu Windows. Zapisuje projekt części produkcyjnej i może obejmować różne dane geometrii i wymiarowania. Może również zawierać instrukcje dotyczące frezowania części.

Format BBCD został wprowadzony do programu BobCAD-CAM w wersji 22. Wcześniej używany był format .CAD.

Jak otworzyć plik BBCD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BBCD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BBCD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BBCD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BBCD

Inne problemy z plikiem BBCD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BBCD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BBCD:

  • plik BBCD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BBCD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BBCD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik