• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BB. Jeżeli chcesz otworzyć plik BB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blitz Basic Source Code Format Blitz Research

Co to jest plik BB?

Plik źródłowy napisany w języku Blitz, języku programowania gry. Skompilowany przy użyciu kompilatora Blitz dołączonego do oprogramowania do projektowania BlitzMax, Blitz3D lub BlitzPlus.

Blitz3D jest używany do tworzenia gier 3D. BlitzMax oparty jest na BASIC i może tworzyć gry międzyplatformowe. BlitzPlus jest przeznaczony do tworzenia prostszych gier i aplikacji 2D.

Jak otworzyć plik BB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BB

Inne problemy z plikiem BB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BB:

  • plik BB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik