• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BASH_HISTORY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BASH_HISTORY. Jeżeli chcesz otworzyć plik BASH_HISTORY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BASH_HISTORY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Bash History Format The GNU Project

Co to jest plik BASH_HISTORY?

Plik utworzony przez Bash, program powłoki opartej na systemie Unix, powszechnie stosowany w systemach operacyjnych Mac OS X i Linux. Przechowuje historię poleceń użytkownika wprowadzonych w wierszu polecenia. Służy do przeglądania starych poleceń, które zostały wykonane.

Pliki BASH_HISTORY to ukryte pliki bez prefiksu nazwy pliku. Zawsze używają nazwy pliku.Bash_history.

Bash jest programem powłoki używanym przez terminal Apple.

Jak otworzyć plik BASH_HISTORY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BASH_HISTORY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BASH_HISTORY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BASH_HISTORY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BASH_HISTORY

Inne problemy z plikiem BASH_HISTORY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BASH_HISTORY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BASH_HISTORY:

  • plik BASH_HISTORY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BASH_HISTORY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BASH_HISTORY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik