• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BASEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BASEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik BASEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BASEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BaseX Data Format BaseX Team

Co to jest plik BASEX?

Plik używany przez BaseX, silnik bazy danych XML używany do przechowywania i zarządzania strukturalnymi danymi XML. Mogą być wykorzystywane do głównego pliku bazy danych (tbl.Basex) lub jako rozszerzenie pliku dla pliku konfiguracyjnego BaseX.

Jeśli jest używany jako plik konfiguracji BaseX, plik BASEX zapisuje opcje uruchamiania serwera BaseX lub autonomicznej wersji bazy danych.

Jak otworzyć plik BASEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BASEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BASEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BASEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BASEX

Inne problemy z plikiem BASEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BASEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BASEX:

  • plik BASEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BASEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BASEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik