• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAS. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Basic Source Code Format N/A

Co to jest plik BAS?

Kod źródłowy programu napisany w języku programowania BASIC. BASIC oznacza "Beginner's All-purpose Symbolic Instruction Code" i jest dostępny w kilku różnych wersjach, które zmieniły się od czasu powstania w 1960 roku.

Jak otworzyć plik BAS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAS

Inne problemy z plikiem BAS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAS:

  • plik BAS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik