• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Age Of Empires / Age Of Mythology Game Format Microsoft

Co to jest plik BAR?

Plik danych używany przez Age of Empires III, gra strategiczna, w której gracze kontrolują jednostki i budują imperci. Mogą zawierać dane gry, takie jak tekstury, muzyka, czcionki, tekst i inne ustawienia gry. Służy jako kontener plików zawierający dane gry.

Pliki BAR są ładowane przez Age of Empires III na żądanie podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik BAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAR

Inne problemy z plikiem BAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAR:

  • plik BAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik