• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAP. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Blaze RipEditBurn Audio Wave Information Format Blaze Audio

Co to jest plik BAP?

Plik informacji dźwiękowych utworzony automatycznie, gdy plik audio zostanie otwarty w programie Blaze Audio. Zawiera informacje o pliku audio, który umożliwia jego szybsze otwarcie w programie do edycji.

Pliki BAP zajmują niewiele miejsca, ale znacznie zwiększają szybkość przetwarzania programu. Są zapisywane w tej samej lokalizacji co pliki audio, które reprezentują. Chociaż pliki BAP przechowują informacje o plikach audio, nie zawierają żadnych rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik BAP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAP

Inne problemy z plikiem BAP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAP:

  • plik BAP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik