• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAND

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAND. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAND, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAND

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GarageBand Music Project Format Apple

Co to jest plik BAND?

Projekt audio utworzony za pomocą oprogramowania GarageBand firmy Apple. Może zawierać zarówno dane MIDI, jak i audio. Często zawiera pętle Apple i oprogramowanie dołączone do GarageBand.

GarageBand jest również częścią oprogramowania iLife lub Logic Pro 7 i nowszych.

Jak otworzyć plik BAND?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAND jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAND z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAND którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAND

Inne problemy z plikiem BAND

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAND nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAND:

  • plik BAND którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAND z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAND nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik