• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAFL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAFL. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAFL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAFL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BurnAware Free Compilation Format Burnaware Technologies

Co to jest plik BAFL?

Plik tekstowy utworzony za pomocą oprogramowania do nagrywania płyt BurnAware. Zawiera listę plików danych, które można nagrać na płycie CD, DVD lub Blu-ray. Zapisane w formacie XML z jednym plikiem w wierszu.

Pliki BAFL można tworzyć, wybierając "Save File List ..." z menu Compilation. Można je załadować do programu, wybierając opcję "Załaduj listę plików ..."

Jak otworzyć plik BAFL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAFL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAFL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAFL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAFL

Inne problemy z plikiem BAFL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAFL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAFL:

  • plik BAFL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAFL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAFL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik