• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Exchange Badmail Format Microsoft

Co to jest plik BAD?

Wiadomość e-mail, która nie mogła zostać dostarczona przez serwer Microsoft Exchange Server. Zawiera nadawcę wiadomości, odbiorcę wiadomości, podmiot i ciało, podobnie jak oryginalna wiadomość.

Pliki BAD są przechowywane w folderze Badmail razem z plikami .BDR i .BDP. Można je wyświetlić, przenosząc je do folderu Pickup.

Jak otworzyć plik BAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAD

Inne problemy z plikiem BAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAD:

  • plik BAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik