• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BAC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BAC. Jeżeli chcesz otworzyć plik BAC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BAC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Backup Plus Backup Format Avantrix

Co to jest plik BAC?

Kopia zapasowa pliku lub grupy plików utworzonych przez program Backup Plus, program do tworzenia kopii zapasowych plików z firmy Avantrix. Może to być samodzielny plik kopii zapasowej lub część podzielonego archiwum, która używa plików ".B01," .B02 "itd. Rozszerzenia. Może zostać przywrócony przy użyciu narzędzia Backup Plus Restore Manager.

Oprogramowanie Backup Plus nie jest już obsługiwane. Jeśli masz pojedynczy plik BAC, który nie jest dzielonym archiwum, spróbuj zmienić nazwę rozszerzenia pliku na ".Zip" i otworzyć go za pomocą narzędzia do dekompresji .ZIP, takiego jak WinZip. Jeśli masz rozdzielone archiwum, spróbuj też zmienić nazwę plików podzielonych archiwów (".B01" na ".01" itd.) I otworzyć je za pomocą programu WinZip.

Jak otworzyć plik BAC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BAC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BAC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BAC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BAC

Inne problemy z plikiem BAC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BAC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BAC:

  • plik BAC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BAC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BAC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik