• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BA_

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BA_. Jeżeli chcesz otworzyć plik BA_, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BA_

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Renamed BAT Format Microsoft

Co to jest plik BA_?

Zmieniony plik wykonywalny .BAT, który zamiast "t" używa podkreślenia ("_"), dzięki czemu nie można przypadkowo uruchomić pliku po dwukrotnym kliknięciu w systemie Windows. Można zmienić nazwę na plik ".Bat", a następnie uruchomić.

Pliki BA_ są również używane przez niektórych instalatorów aplikacji, dzięki czemu użytkownik nie uruchamia pliku, zamiast zamierzonego i bardziej oczywistego pliku instalacyjnego, takiego jak Setup.Exe.

Plik BA_ może także być skompresowanym plikiem BAT, który można rozszerzyć za pomocą narzędzia wiersza polecenia Expand firmy Microsoft. Ten typ pliku używa konwencji podkreślenia w taki sam sposób jak pliki .EX_ i .DL_.

Jak otworzyć plik BA_?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BA_ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BA_ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BA_ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BA_

Inne problemy z plikiem BA_

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BA_ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BA_:

  • plik BA_ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BA_ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BA_ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik