• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku B4S

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem B4S. Jeżeli chcesz otworzyć plik B4S, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku B4S

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Winamp 3 Playlist Format Nullsoft

Co to jest plik B4S?

Plik listy odtwarzania używany przez starsze wersje odtwarzacza multimedialnego Winamp. Zapisany w formacie XML i zapisuje listę plików multimedialnych i związanych z nimi metadanych. Służy do zapisywania list utworów i ulubionych utworów.

Format B4S został zastąpiony bardziej popularnym formatem .M3U.

Jak otworzyć plik B4S?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku B4S jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi B4S z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem B4S którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik B4S

Inne problemy z plikiem B4S

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem B4S nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami B4S:

  • plik B4S którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku B4S z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik B4S nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik