• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku B1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem B1. Jeżeli chcesz otworzyć plik B1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku B1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
B1 Compressed Archive Catalina Group

Co to jest plik B1?

Skompresowane archiwum utworzone przez B1 Free Archiver, darmowy program do kompresji plików. Opierając się na formacie .LZMA i wykorzystuje otwarty format. Można otworzyć B1 Free Archiver, aby wyodrębnić oryginalny zestaw plików.

Jak otworzyć plik B1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku B1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi B1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem B1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik B1

Inne problemy z plikiem B1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem B1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami B1:

  • plik B1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku B1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik B1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku B1
B1 do ZIP