• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AZZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AZZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik AZZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AZZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AZZ Cardfile Information Card Format Antanas Zdramys

Co to jest plik AZZ?

Plik utworzony przez AZZ Cardfile, darmowy program służący do organizowania informacji osobistych. Mogą zawierać adresy, numery telefonów, kontakty osobiste, referencje, notatki i przepisy kulinarne. Mogą być chronione hasłem.

Pliki AZZ są kompresowane przy użyciu kompresji Zip.

Jak otworzyć plik AZZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AZZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AZZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AZZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AZZ

Inne problemy z plikiem AZZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AZZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AZZ:

  • plik AZZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AZZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AZZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik