• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AZ!

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AZ!. Jeżeli chcesz otworzyć plik AZ!, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AZ!

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vuze Partial Download Format Vuze

Co to jest plik AZ!?

Plik utworzony przez Vuze, wieloplatformowego klienta BitTorrent. Zawiera dane dotyczące pliku podczas jego pobierania (eG, ".Avi.Az!" Dla pliku .AVI). Służy do oznaczania pliku jako pobrania w toku, a ".Az!" rozszerzenie pliku zostanie usunięte po zakończeniu pobierania.

AZ! Pliki są obsługiwane tylko w niektórych wersjach Vuze. W przypadku wersji wspierających można wyłączyć opcję ".Az!" rozszerzenia, wybierając Tools & rarr. Opcje ..., wybierając "Pliki" i usuń zaznaczenie opcji "Dodaj przyrostki do niepełnych plików".

Gdy Vuze inicjuje pobieranie, przydziela cały rozmiar docelowego pliku na dysku, nawet jeśli plik nie został jeszcze pobrany.

Jak otworzyć plik AZ!?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AZ! jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AZ! z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AZ! którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AZ!

Inne problemy z plikiem AZ!

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AZ! nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AZ!:

  • plik AZ! którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AZ! z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AZ! nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik