• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AXM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AXM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AXM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AXM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Axmedis Object AXMEDIS

Co to jest plik AXM?

Plik multimedialny zapisany w formacie AXMEDIS, używany do dystrybucji wielokanałowej. Może zawierać wiele rodzajów mediów, takich jak obrazy, wideo, audio i metadane w jednym pakiecie. Mogą również zawierać informacje o ochronie przed kopiowaniem DRM.

Pliki AXM mogą być tworzone za pomocą Edytora AXMEDIS i otwierane za pomocą programu AXMEDIS Player.

Jak otworzyć plik AXM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AXM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AXM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AXM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AXM

Inne problemy z plikiem AXM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AXM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AXM:

  • plik AXM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AXM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AXM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik