• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AWM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AWM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AWM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AWM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Likno AllWebMenus Format Likno Software

Co to jest plik AWM?

Plik projektu stworzony przez AllWebMenus, program do tworzenia menu sieci Web. Zawiera właściwości dynamicznego menu HTML. Mogą zawierać motywy i inne ustawienia wyglądu. Skompilowane przez oprogramowanie do samodzielnego pakietu WWW, który można wstawić do witryn internetowych.

Projekty AllWebMenus mogą określać listy rozwijane wielostopniowe, ustawienia animacji i wyskakujące okienka. Mogą być również wykorzystywane do tworzenia kalendarzy HTML.

Jak otworzyć plik AWM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AWM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AWM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AWM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AWM

Inne problemy z plikiem AWM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AWM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AWM:

  • plik AWM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AWM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AWM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik